17.09.2009 :: 13:09
Po przerwie nasza strona znowu wraca do życia!! Przepraszam Was za to, że ostatnio tu się nic nie pojawiało, ale teraz to zmienimy. Po pierwsze powoli pojawiają się zdjęcia z obozu na naszej Picasie, ale wybranie tych co się w miarę nadają zajmuje mi sporo czasu, więc jeszcze trochę to potrwa... Po drugie, witamy w Sterze z powrotem Anie Iwan, która będzie nam pomagać Mam nadzieję, że wszystkie ją bardzo sympatycznie przyjmiecie! Po trzecie, chciałam Wam bardzo podziękować za obecność na naszym turnieju, mam nadzieję, że na pierwszakach zrobiłyśmy piorunujące wrażenie i pojawią się tłumnie na naszej zbiórce! Po czwarte, właśnie o zbiórce chciałabym teraz napisać: w sobotę spotykamy się o 10.30 przed Marcinkiem, zabieramy 2 bilety na 15 minut i koleżanki Bez mundurów, bo w spódnicach byłoby nam niewygodnie, bez proporców, bo by nam trochę przeszkadzały... Mam nadzieję, że wszystkie już umieracie z ciekawości co będzie się działo A no i zbiórka jest z chłopakami, więc kolegów też możecie przyprowadzać, Olek będzie się cieszyć Obecność bardzo obowiązkowa! Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w sobotę! Zuza