20.05.2009 :: 10:47
W piątek wyjeżdżamy na zlot hufca! Spotykamy się o 16.30 na dworcu zachodnim w mundurach letnich, powrót do Poznania będzie w niedzielę około 12 na plan Mickiewicza. Teraz dla wszystkich nowych dziewczyn, albo takich które nie były nigdy na rajdzie/biwaku pod namiotem, co należy zabrać: - LATARKĘ!!!! - rzeczy na przebranie po zdjęciu munduru - śpiwór i karimata - coś na ochronę przed komarami i innymi potworami - ciepłe rzeczy do spania, noce nie są jeszcze super ciepłe, więc pewnie jakiś dres byłby ok - sporo picia, w tym woda mineralna do mycia zębów - jedzenie dla siebie (np. słodycze) i jedzenie społeczne, z którego uszykujemy śniadania i kolacje (np. chleb, serek do smarowania, pasztet, nutella itd) - obiad zapewniają organizatorzy jakby co - igła z nitką, nigdy nie wiadomo czy nie będzie potrzebna - legitymacja - kubek, miseczka i sztućce Wszystko powinno być spakowane w plecak, jeżeli ktoś czegoś nie ma, albo ma jakieś pytania to dajcie znać! No i teraz coś, o czym dawno nie pamiętałam: STAN PUNKTACJI (wszystko jest uzupełnione) 1. Świt 295pkt 2. Bluszcz 253pkt 3. Zorza 223pkt Na zlocie będą wyniki Winogron! Pozdrawiam i do piątku Zuza Ps. Stanowczo wolałam jak pisałyście coś w komentarzach, wtedy miałam pewność że widzicie co piszę!