basia - komentarze


W piątek wyjeżdżamy na zlot hufca! Spotykamy się o 16.30 na dworcu zachodnim w mundurach letnich, powrót do Poznania będzie w niedzielę około 12 na plan Mickiewicza.
Teraz dla wszystkich nowych dziewczyn, albo takich które nie były nigdy na rajdzie/biwaku pod namiotem, co należy zabrać:
- LATARKĘ!!!!
- rzeczy na przebranie po zdjęciu munduru
- śpiwór i karimata
- coś na ochronę przed komarami i innymi potworami
- ciepłe rzeczy do spania, noce nie są jeszcze super ciepłe, więc pewnie jakiś dres byłby ok
- sporo picia, w tym woda mineralna do mycia zębów
- jedzenie dla siebie (np. słodycze) i jedzenie społeczne, z którego uszykujemy śniadania i kolacje (np. chleb, serek do smarowania, pasztet, nutella itd) - obiad zapewniają organizatorzy jakby co
- igła z nitką, nigdy nie wiadomo czy nie będzie potrzebna
- legitymacja
- kubek, miseczka i sztućce
Wszystko powinno być spakowane w plecak, jeżeli ktoś czegoś nie ma, albo ma jakieś pytania to dajcie znać!
No i teraz coś, o czym dawno nie pamiętałam: STAN PUNKTACJI (wszystko jest uzupełnione)
1. Świt 295pkt
2. Bluszcz 253pkt
3. Zorza 223pkt
Na zlocie będą wyniki Winogron!
Pozdrawiam i do piątku
Zuza
Ps. Stanowczo wolałam jak pisałyście coś w komentarzach, wtedy miałam pewność że widzicie co piszę!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.05.2009 :: 13:08 :: adds61.neoplus.adsl.tpnet.pl

Basia

Czasem nie dodaje jak robicie te takie "dzióbki" jak na gg, żeby emotikonkę było widać (nie mogę pokazać, które bo komentarza mi nie doda, ale wiecie o co chodzi, nie?) :)
21.05.2009 :: 19:30 :: adjv43.neoplus.adsl.tpnet.pl

Julka

A właśnie, bierzemy co chcemy czy ktoś rozdziela? Bo ja wolałabym swój dżemik położyć na czyjś chlebek, a nie na swoje rączki;)
20.05.2009 :: 21:29 :: 188.33.16.78

ejj, coś nie działa z tymi komentarzami..
napisałam, że :
BIORĘ 2 PUSZKI PASZTETU!!
20.05.2009 :: 21:28 :: 188.33.16.78

Ania I.


20.05.2009 :: 21:03 :: adkf106.neoplus.adsl.tpnet.pl

rachela

noooo! czemu sie nie dodało..?! chciałam napisać że: nie moge się doczekac tego zlotu, wiesz Zuzkaaaa? :D ;)*
20.05.2009 :: 21:02 :: adkf106.neoplus.adsl.tpnet.pl

rachela


20.05.2009 :: 14:55 :: adkc184.neoplus.adsl.tpnet.pl

Julk

Widzimy co piszesz! :)
Talk.pl :: Wróć