basia - komentarze


Na początek chciałabym życzyć powodzenia wszystkim dziewczynom, które jutro zaczynają testy gimnazjalny - wszystkie będziemy trzymać za Was kciuki, więc - Asia, Zuzia, Ania Iwan, Ania Rypniewska, Nawojka, Dorota, Pola, Ewa Ł., Basia, Lida, Magda, Lena, no i oczywiście przyjaciółka drużyny Rachela - spokojna głowa, macie takie zaplecze trzymających kciuki, że spokojnie wymieciecie, tak jak zawsze zresztą
No i teraz coś na odstresowanie po egzaminach - bo podobno praca w ogródku jest rzeczą najbardziej relaksującą, a w towarzystwie reszty szczepu to gwarantowana zabawa, więc o 11.30 spotykamy się w Domu Małego Dziecka na Swobody i sadzimy kwiatki w ogrodzie! Więc ubieramy rzeczy, które mogą się upaćkać ziemią i przychodzimy. Pamiętajcie o informowaniu czy będziecie - do czwartku!
I przypominam, kto dostał karteczkę z adresem i numerem do hurtowni/kwiaciarni to niech się z nią skontaktuje i jakby co to da znać, że da się stamtąd coś wyciągnąć to spróbujemy wymyślić sposób jak to zorganizować.
STAN PUNKTACJI
Bluszcz: 159 pkt
Świt: 147 pkt (+15 punktów w mojej głowie za zbiórkę zastępu, więc spokojnie dojdą i one)
Zorza: 127 pkt
Zastanawiacie się, dlaczego Bluszcz tak awansował? Dzięki zdawaniu stopni! Ada i Madzia nabiły, że hoho, więc zapraszam resztę z waszymi próbami!
I do tego, te z Was, z którymi jeszcze nie ułożyłam tych nowych prób harcerki starszej, to prosiłabym, żeby przemyślały sprawę i w sobotę przyszły z pomysłem na 3 zadania, które byście chciały zrealizować, albo chociaż tematem o który byśmy się zaczepiły. Czyli tak, każda myśli o tym
1. jak może rozwijać swoje zainteresowania (minimum czym się interesuje)
2. jak może walczyć z jakąś swoją słabą stroną/słabością (minimum co jest taką słabą stroną)
3. co by chciała zrobić dla Steru (nie ma minimum, ale jak nic nie wymyślicie to ja Wam wymyślę, więc strach się bać )
Pozdrawiam i jeszcze raz powodzenia!
Zuza

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.04.2009 :: 19:17 :: d52-181.icpnet.pl

Lida

Ja będee=]]..ale Magdy nie bedzie:/
22.04.2009 :: 13:47 :: adiu93.neoplus.adsl.tpnet.pl

rachela

w sobotę :P (wiem, wiem.. to nie mój obowiązek odpowiadać tu na pytania...)
21.04.2009 :: 22:18 :: c172-30.icpnet.pl

Może ja nie umiem czytać, ale kiedy (w jaki dzień tygodnia) jest ta zbiórka na Swobodzie?

pozdrawiam:*
21.04.2009 :: 20:31 :: etf74.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zuza

Mały upgrade pomysłu: niektóre z Was nigdy nie jechały do tego domu dziecka, więc dla tych co miałyby się zgubić, nie trafić, błądzić i płakać na wszelki wypadek mogę się umówić o 11.00 na kaponierze przy zegarze z biletem na 15 min! Ale to wyjątkowo, więc nie przyzwyczajcie się za bardzo :)
21.04.2009 :: 19:05 :: adjs237.neoplus.adsl.tpnet.pl

rachela

dziękuuuuję :** teraz czuje że z tą Sterową mocą wymieciemy wszystkich! :D wiecie... jesteście Sterniczkami.. więc na bank jesteście najlepsze! powodzenia ode mnie tyż;)***
Talk.pl :: Wróć