basia - komentarze


W czwartek o 16.30 w Marcinku jest zbiórka szczepu - apel kończący zimowisko. Po zbiórce jest spotkanie grupy nagrywającej płytę - tą do której piosenki wybieraliśmy na zimowisku, jeżeli ktoś ma ochotę należeć do zespołu, do czego gorąco zachęcam, to zaproszony jest na to spotkanie, jeżeli ktoś wie, że chciałby nagrywać, ale akurat w ten czwartek nie może być na zbiórce to proszę, żeby się do mnie zgłosił. Poszukiwani są nie tylko wokaliści, również osoby grające na instrumentach, nie tylko gitarach. A jeżeli chcecie jeszcze zgłosić jakąś piosenkę, to również można to zrobić.
A w sobotę zbiórka o której już mówiłyśmy - widzimy się o 11 przy pomniku Marcinkowskiego przed szkołą, bez mundurów. Przyprowadzamy koleżanki, zwłaszcza z klas 2 i 1, albo i z 6 jeżeli macie.
Przypominam o rywalizacji, nieobecność w przypadku obydwóch zbiórek zgłaszamy minimum dwa dni wcześniej - 2 dni to nie jeden ani parę godzin :) Czyli troszczcie się o wasze punkty i podaję ich stan na dziś:
1. Bluszcz i Świt - 42 pkt
3. Zorza - 35 pkt
I raczej prosiłabym o informacje od konkretnych osób, a nie że ktoś komuś chyba powiedział - proszę to wszystkim ułatwi życie, a wy będziecie dostawać za to punkty! Przypomnę jeszcze o zasadzie, że jeżeli ktoś 3 razy nie poinformuje o tym, że go nie będzie to zastęp traci 10pkt!
pozdrawiam
Zuza

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.03.2009 :: 21:36 :: ewa220.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zuza

Kurcze, zapomniałam - przypominam o zgodach od rodziców!!!! Koniecznie przynieście w tym tygodniu!
09.03.2009 :: 20:39 :: d52-181.icpnet.pl

Lidka

Ja i Magda będziemy w czwartek, ale w sobotę będę tylko ja..=]]
Talk.pl :: Wróć