basia - komentarze


WEZWANIE

Niniejsze pismo jest dokumentem państwowym i jako taki podlega ochronie i absolutnej niepodważalności. Adresat tego dokumentu winien stawić się na rozprawie pod zarzutem bycia kobietą w dniu 15 marca 2008 roku o godzinie 15, w sądzie okręgowym przy
ul. Bukowskiej 16 zwanym „Marcinkiem”. Z uwagi na skomplikowany przebieg sprawy, pozwany zobowiązany jest do zabrania ekwipunku umożliwiającego nocleg w celi. Jednocześnie sąd zobowiązuje się do zapewnienia wyżywienia podczas przebiegu procesu. Sprawa powinna zakończyć się dnia następnego tj. w dniu 16 marca około godziny 10

Prokurator okręgowy
Beniamin Błękitny

wkleiłam zaproszenie od chłopaków, jednocześnie chciałabym wyjaśnić tym z którymi jeszcze o tym nie rozmawiałam a tak sądzą, że z tego co mi wiadomo nie będziemy siedzieć do wieczora w harcówce w której później będziemy nocować
pozdrawiam
ps przypominam, że w piątek nie ma zbiórki, ale mam nadzieję, że znajdziemy krótką chwilę na próbę generalną kiedyś na dniu kobiet

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.03.2008 :: 19:25 :: adeh134.neoplus.adsl.tpnet.pl

Basia

Kurcze obcięło. Nie wstawiajcie cudzysłowia w komentarzach! A więc kontynuując: Nie napisałaś <<pozdrawiam Zuza>>!
12.03.2008 :: 19:24 :: adeh134.neoplus.adsl.tpnet.pl

Basia

Nie napisałaś
12.03.2008 :: 19:06 :: adeh134.neoplus.adsl.tpnet.pl

Basia

Aleks też mi tak mówił
12.03.2008 :: 19:03 :: 87-204-219-200.tbs-net.rekin.net

Zuzia

mi Zuza mówiła że w Pobiedziskach u Pisaka, ale niech ktoś potwierdzi tą informację, bo pewna nie jestem
12.03.2008 :: 06:52 :: c189-122.icpnet.pl

(jesli wolno zapytac) to gdzie będziemy nocowac?? dla mnie to całkiem wazne bo na 18.30 MUSZE byc w Poznaniu, a potem (prawdopodobnie) bede mogla dojechac..
Talk.pl :: Wróć